The 2-Minute Rule for Тварини
The 2-Minute Rule for Тварини
Blog Article
● Якби бобер НЕ гриз дерева й не сточував цим зуби, то його зуби могли б проткнути його ж мозок.
Кнідарій і реброплавів можуть об'єднувати в один тип кишковопорожнинні.
З настанням холодів птахи залишають місця свого проживання і прагнуть скоріше дістатися в…
Їхня швидкість – результат досконалої фізіології та адаптації до навколишнього середовища. Швидкість – це їхня зброя і захист.
Маленький мурахоїд їздить на матері, зручно пригорнувшись до м’якого хвоста і поклавши голову на її спину.
Збираючи їжу, бурундук кладе її (особливо тверде насіння) в защічні мішки, які можуть значно розтягуватись.
Зір у лисиць поганий, але нюх і слух дуже хороші. Наприклад, зимою миші ховаються під снігом і тому їх не видно, але лисиця чує як вони бігають чи щось гризуть і стрибає в те місце, ловлячи їх.
Деякі морські зірки виводять своїх дитинчат в особливих виводкових сумках і носять на собі малюків, поки вони не зміцніють.
У буйвола два вороги – людина і лев. І якщо перший полює на нього терпляче і постійно, то леви нападають на буйволів тільки там, де немає більш доступної і безпечнішої здобичі.
● Черепах можна відрізнити по голосу. Самці хрюкають, а самиці шиплять.
Коли гнізду їжачихи загрожує явна небезпека, вона або відносить їжат в безпечне місце і будує нове гніздо, Тварини або… з’їдає їх. Але частіше їжачиха згортається в колючий клубок, лишаючи своїх дитинчат випадку. І малюки захищаються самі. Спробуйте взяти з гнізда такого їжачка. Він раптом починає підстрибувати відразу на всіх чотирьох лапах, і кілька секунд до нього неможливо підступитися.
мінлива форма тіла — зміни у фенотипі організму, що у більшості випадків носять пристосувальний характер та утворюються внаслідок взаємодії генотипу із навколишнім середовищем.
Вони починають ходити на полювання парами, а потім і поодинці. Нарешті приходить час, коли лисиця-мати проганяє від себе лисенят, які повертаються з полювання. Вона злобно кусає їх, і слідуючи вродженому інстинкту самостійності і гнані злостивістю матері, вони йдуть від сім’ї назавжди.
Вся справа в умовах життя. Біляк – заєць лісовий. Там, де він живе, багато укриттів. Зайцю вигідно краще сховатись і лежати, зачаївшись, поодинці: менше шансів бути з’їденим.